MY Diary

Jahodý! Jahodý a ještě jednou Jahodýý!!

30. června 2013 v 19:45 | TommyZ
Takže dneska jsem spal u bráchy v bytě a rozhodli jsme se, že půjdeme na samosběr jahod. Musím říct, no pole máme za barákem, že to byla dlouhá cestá. Pole bylo úplně prázdné (NEDIVIM SE, BYL SKORO VEČER), ani nemysleli na to, že mám hlad (brácha moc vařit nuemí, ale pšššštt..) :'( No ale něco jsme našli, úplná výhra to zas nebyla. Ovšem udělal jsem panoramatickou fotku toho pole. Aááá, hádejte čím? No novým telefobnem, které nahrává HD video, takže asi fakt budou vlogy O.o..... No, asi se budu muset odhalit. Každopádně, co byste říkali na gaming videa ode mně, myslel jsem The Sims 3 a tak podovně. Jentak pro zajímavost, můj telefon se jmenuje Sony Ericsson Vivaz. Musim Vám doporuřit nový drink od Zlatopramenu "Mystery" Piňa Colada. Mňam..lahoda. Tak se mějte užívejte prázdnin a zatim ;)

♥School trip to Prague♥

23. června 2013 v 21:28 | TommyZ
♥School trip to Prague♥
Takže v pátek v 8:00 ráno jsme měli nástup před místním divadlem kde nám zastavil 5* autobus s *WiFi*, mno jo zázraky se dějou. V autobuse jsem sedil s kámošem, který měl zásoby takže cáájk. Cesta byla pohodová, trošku jsem YouTuboval a FaceBookoval :) Dostali jsme programy a tam byly vysoký částky jako na mým vysvědčení! Dojeli jsme a rozdělili jsme e do skupin. Já a moje skupina jsme se šli podívat nejprve na Strahovský kostel, pak na Pražský Hrad za Miloškem :3 Uvnitř katedrály sv. Víta mi řekl průvodčí: Rozežeň ty Germánce a já jsem vtrhl do davu s výkřikem, no jo prostě sranda. Sešli jsme po schodech do Daliborky (mučírny) kde mně chtěly učitelky nechat :'( Dál Dál po příkrých schodech jsme došli do parku kde jsme natáčeli spícího muže a jeho "věrného" kamaráda. Busíkem na metro ~ z metra na tramvaj a hurá TUTANCHAMON!
Na výstavě nám dali sluchátka a jakýsi ovladač a prostě jsme poslouchali podle nálepek na exponátech! Bylo to super, samozřemně přidávám fotky. Mno a pak rychle na děti Ráje (bylo nej) do autobusu a v 1:00 ráno dom. Cestá byla uchylný, no spíš moji kamarádi.m Děkuju že jste si to přečetli a ~ S láskou mezi řádky TommyZ.

⌂Více fotek v celém článku⌂
 
 

Reklama